Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Itálie

Konrád se po hororovém zranění vrátil do přípravy, věří v účast na olympiádě

Brankář Olomouce a slovenské reprezentace Branislav Konrád, který bojoval o život po zranění z přípravného duelu na začátku září, se po zotavení z hororového úrazu vrací do tréninku. Do zápasového režimu by se chtěl vrátit během několika týdnů a dokonce sní o účasti na olympijských hrách.

Je nám líto, video expirovalo.
Gólman Konrád se po vážném zranění vrací na led

V přípravném zápase Olomouce s Hradcem Králové byl Konrád zasažen bruslí do krku a vzpomínku na tento moment má v podobě dvanáct centimetrů dlouhé jizvy. "Snažím se být pozitivní, i když někdy to moc nejde. Někdy přijdu i černější myšlenky, ale věřím tomu, že to všechno dobře dopadne," přeje si brankář Olomouce.

Kromě rehabilitace už začal Konrád i s přípravou na ledě. "Už vydržím i hodinu, někdy i delší dobu. V normálním stavu je to ale tak na patnáct dvacet minut," přiznává slovenský brankář.

Problémy má i s rukou, ve které drží lapačku. "Byly tam nějaké nervy porušené. Ale když jsem nedokázal zvednout ruku, tak mi říkali, že mám být rád, že žiju a ne se starat o nějakou ruku. Takže teď se snažím, abych se co nejdřív vrátil do brány," dává si za cíl Konrád.

"Fyzicky ještě mám tři týdny na to, abych se trochu zlepšil a potom věřím, že po repre pauze, nebo přinejhorším po novém roce bych znovu naskočil," doufá brankář Olomouce.

Konrád také stále věří, že by si mohl zachytat i na olympiádě, kam pomohl postoupit slovenskému týmu. "Každý myslí na olympiádu, ale jsou i důležitější věci než hokej. O tom jsem se teď koneckonců přesvědčil," uzavírá.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články