Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
M ČR rallyecross Sosnová

"Dvacítku" čeká zápas o všechno proti Slovensku

Malmö - České juniorské hokejisty dnes na mistrovství světa čeká poslední zápas v základní skupině. Duel se Slovenskem přitom rozhodne, zdali svěřenci trenéra Miroslava Přerosta postoupí do čtvrtfinále, nebo budou hrát o udržení v elitní kategorii šampionátu. Češi ve federálním derby musejí vyhrát jakýmkoliv výsledkem. Utkání začne ve 13:30 a můžete jej sledovat v přímém přenosu na ČT sport a našem webu.

Čeští juniorští hokejisté (zleva David Pastrňák a Radek Faksa)
zdroj: ČTK/PR/eSports.cz autor: Michal Slavík

Po nečekaném sobotním vítězství nad Kanadou 5:4 po samostatných nájezdech čeští junioři v pondělí prohráli s outsiderem skupiny A Německem 0:3. "Musíme si to hned rozebrat a připravit se na další utkání. Možná, že to bude lepší, když budeme pod tlakem, že to mužstvo dáme dohromady rychleji," řekl po porážce trenér Přerost.

Češi tak mají na posledním místě tabulky dva body, k postupu přitom musejí Slovensko porazit a získat minimálně stejný počet bodů. "Musíme se soustředit na Slováky, máme mítink, budeme koukat na videa, jak hrají, a připravovat se jen na ten zápas, protože je pro nás samozřejmě hodně důležitý," podotkl kapitán juniorského výběru Petr Šidlík.

Je nám líto, video expirovalo.
Před utkáním Česko - Slovensko
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy