Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
ŠKODA CUP - Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš

Čtyřiašedesát zápasů v přímých přenosech. Česká televize odvysílá kompletní program MS

Česká televize nabídne všechny zápasy nadcházejícího mistrovství světa v ledním hokeji v přímých přenosech. Všech čtyřiašedesát utkání bude možné sledovat hned na čtyřech platformách, tedy na programu ČT sport nebo prostřednictvím ČT sport Plus – na webu, v mobilních aplikacích nebo prostřednictvím HbbTV. Mistrovství už tradičně doplní Studio s doprovodným programem.

"Česká, respektive Československá televize pozvala své diváky ke sledování mistrovství světa v ledním hokeji poprvé v roce 1956 v rámci zimních olympijských her. I s krátkou přestávkou tak přináší sportovním fanouškům tento hokejový turnaj nejdéle na světě. Neměnnou tradicí je v posledních letech také to, že se nám daří vysílat na volně dostupném programu kompletní program šampionátu, a to v přímých přenosech," konstatuje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

V pořadí dvaapadesátý šampionát odstartuje na ČT sport už v pátek 13. května odpoledním zápasem Francie proti Slovensku. Prvním utkáním provedou Robert Záruba s Martinem Procházkou. V rolích komentátorů se z hal v Tampere a v Helsinkách divákům v průběhu mistrovství představí také Tomáš Jílek a Ondřej Zamazal, a to společně s experty Petrem Hubáčkem a Milanem Antošem.

Poslechněte si i nový díl podcastu Hokej bez červené:

Doprovodný program zajistí již tradičně Studio MS. Jeho průvodcem bude Jiří Hölzel, expertní pohledy nabídnou Martin Hosták, David Moravec, David Pospíšil a Petr Koukal. Zákulisí šampionátu a bezprostřední ohlasy hráčů zprostředkují v rolích reportérů Ondřej Tomek s Darinou Vymětalíkovou.

Mistrovství světa v ledním hokeji mohou fanoušci sledovat hned na čtyřech platformách České televize. Kromě standardního televizního vysílání na programu ČT sport mohou fanoušci sledovat utkání i prostřednictvím ČT sport Plus, tedy na webu, v mobilních aplikacích a prostřednictvím HbbTV.

"Divákům nabídneme servis, na který jsou během mistrovství zvyklí. Kromě aktuálního zpravodajství a živých přenosů také sestřihy všech zápasů a nejdůležitějších momentů a další bohatý video obsah z vysílání ČT sport s důrazem na působení české reprezentace. Zahálet nebudou ani naše sociální sítě, kde se tradičně pokusíme zmapovat zákulisí šampionátu a práci našeho televizního týmu," doplňuje vedoucí webu ctsport.cz Jiří Kalemba.

Hlavní zprávy

Nejčtenější články