Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno Plus

Chomutov řeší exodus Vondrky a spol., loučí se osm hráčů

Velké změny čekají chomutovské Piráty. S vedením klubu se nedohodl na nové smlouvě například kapitán Michal Vondrka. Pětatřicetiletý útočník si tak bude hledat nové angažmá stejně jako sedm dalších hokejistů. Takže v Chomutově budou mít hodně práce, aby prázdná místa v sestavě kvalitně zaplnili.

Michal Vondrka
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

Vedle Vondrky končí také útočník Michal Poletín i ostřílený zadák Tomáš Slovák. Sportovní manažer a hlavní kouč Vladimír Růžička už nepočítá ani s obránci Lukášem Chalupou, Máriem Grmanem a Patrikem Kadeřávkem či s forvardy Nicolasem Hlavou a Vojtěchem Tomečkem.

Vondrka odehrál za Chomutov poslední tři sezony s kapitánským céčkem. Přitom na odchodu byl už loni před sezonou kvůli finančním problémům klubu a opožděným výplatám, ale nakonec dodržel smlouvu.

Nyní mu byla nabídnuta vylepšená smlouva, ale on už se rozhodl jinak. V Chomutově tak končí po 170 utkáních, v nichž si připsal do statistik 132 bodů za 64 gólů a 68 asistencí. Podle neověřených zpráv by měl odejít do Mladé Boleslavi, ale zatím údajně nikde kontrakt nepodepsal.  

"Intenzivně pracujeme, abychom odcházející hráče co nejlépe nahradili. Jakmile bude cokoliv podepsaného, budeme fanoušky informovat," uvedl trenér Vladimír Růžička.


Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy