České Budějovice - Hokejisté vedoucích Českých Budějovic porazili v šestém extraligovém kole Pardubice 3:2 po samostatných nájezdech a připsali si pátou výhru za sebou. Jihočeši dokázali proti úřadujícímu mistrovi ve třetí třetině smazat dvoubrankové manko, v rozhodujících nájezdech jim poté druhý bod zajistil Milan Gulaš. Videoreportáž z utkání sledujte zde.
Brněnská Kometa dala zapomenout na nedělní debakl s Karlovými Vary 0:7 a vyhrála na ledě pražské Sparty 4:3 po samostatných nájezdech. Kometa tak vyhrála třetí z posledních čtyř utkání. Domácí Sparta sice dokázala z nepříznivého stavu 1:3 vynutit nastavení, ale po vítězné brance Kamila Brabence prohrála už čtvrté utkání v sezoně. Videoreportáž z utkání sledujte zde (//ivysilani/210471290090062-hokej/obsah/128013-sestrih-utkani-sparta-brno/).
Hokejisté Litvínova porazili v 6. kole Mladou Boleslav 4:1. Domácí dosud nebodovali na soupeřových kluzištích, ale doma získali ve třech vystoupeních plný počet devíti bodů. Svěřenci kouče Roberta Reichla dnes rozhodli o své výhře do 35. minuty, kdy si vypracoval tříbrankový náskok. Videoreportáž z utkání sledujte zde (//ivysilani/210471290090062-hokej/obsah/128012-sestrih-utkani-litvinov-mlada-boleslav/).
Vítkovice podtrhly úspěšný vstup do nové sezony domácí výhrou 6:1 nad Plzní. Ke čtvrté výhře za sebou ostravský celek nasměrovaly čtyři využité přesilovky. Po dvou gólech zaznamenali Rudolf Huna s Janem Káňou. Nejúdernější extraligová ofenzíva v Ostravě selhala. Videoreportáž z utkání sledujte zde (//ivysilani/210471290090062-hokej/obsah/128010-sestrih-utkani-vitkovioce-plzen/).
Hráči Zlína po nevydařeném startu do extraligy podruhé za sebou vyhráli. V domácím prostředí porazili Třinec 3:2 po samostatných nájezdech. Berani sice vedli 2:0, ale nakonec získali jen dva body. Penalty rozhodl Petr Leška. Videoreportáž z utkání sledujte zde (//ivysilani/210471290090062-hokej/obsah/128014-sestrih-utkani-zlin-trinec/).