Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Ondrášovka Cup 2020

Bednář do Mytišči nejde, klub se rozhodl šetřit

Praha - Český hokejový útočník Jaroslav Bednář do ruského Atlantu Mytišči nakonec nejspíš podle deníku Sport nezamíří. Vedení klubu Kontinentální ligy totiž krátce poté, co bývalý hráč Slavie přestup potvrdil, z finančních důvodů od transferu couvlo. Dvaatřicetiletý Bednář tak zatím neví, kde bude v příští sezoně působit, protože ve Slavii mu skončila smlouva.

Jaroslav Bednář
zdroj: ČTK autor: Břetislav Fiala

"Už jsem žil v tom, že jsem podepsal smlouvu s týmem, se kterým jsem se dohodl. A za pár hodin bylo všechno jinak," řekl Bednář. "Život jde dál. Doufám, že angažmá v Rusku po té výborné sezoně, kterou jsem zažil, najdu," dodal nejproduktivnější hráč základní části uplynulého ročníku extraligy, který v 46 zápasech zaznamenal 68 bodů díky 27 brankám a 41 přihrávkám.

Mytišči kvůli krizi snižuje rozpočet

Podle Bednáře Mytišči od přestupu ustoupilo kvůli snižování rozpočtu ve stínu ekonomické krize. "Seškrtali ho o významnou část. Podle mě to odnesou i jiní hráči. Ale o to už se nestarám," uvedl. 

Pražský rodák, který má i zkušenosti z NHL, by nyní mohl zamířit do Omsku, kde již v minulosti působil. Zájem má prý i vítěz Ligy mistrů Curych. "Víte, ono to s tím Atlantem ještě definitivně nepadlo, třeba se to ještě podaří. Já osobně už s tím moc nepočítám, ale člověk nikdy neví," prohlásil Bednář. "Můj agent Robert Spálenka teď jedná s více kluby. Uvidíme," dodal s tím, že vyloučené není ani setrvání ve Slavii.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy