Paralympijský magazín

Přerov zvítězil v Benátkách, Havířov zdolal Ústí

Hokejisté Přerova zvítězili v 22. kole první ligy v Benátkách nad Jizerou 5:4 po samostatných nájezdech a na čtvrtém místě tabulky vystřídali pražskou Slavii. Domácí tým sice dokázal otočit stav z 0:2 na 4:2, ale v poslední třetině o náskok přišel a nájezdy pak rozhodl přerovský Tomáš Sýkora.

Hokejisté Přerova
zdroj: hokejprerov.cz/Jan Gebauer

Havířov vyhrál v Ústí nad Labem 2:0, obě branky padly v závěrečné třetině. Vítězný tým se posunul na deváté místo právě před Ústí, ve vyrovnaném středu tabulky ztrácí havířovské mužstvo na čtvrtý Přerov jen tři body.

Benátky nad Jizerou - Přerov 4:5 po sam. nájezdech (2:2, 2:0, 0:2 - 0:0)

Branky: 16. Hrabík, 19. Kunst, 32. Kuťák, 40. J. Mikyska - 43. a rozhodující sam. nájezd T. Sýkora, 8. Gago, 14. Berger, 48. M. Kratochvíl. Rozhodčí: Doležal, Škrobák - Beneš, Štofa. Vyloučení: 7:5, navíc Plutnar, Pyrochta - Novotný všichni 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 243.

Ústí nad Labem - Havířov 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Branky: 50. Hudeček, 56. Matai. Rozhodčí: Zubzanda, Grech - Toman, Coubal. Vyloučení: 3:10. Bez využití. Diváci: 1025.