Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Rally Řím

Druhá Jihlava udolala vedoucí Budějovice v prodloužení

České Budějovice – Hokejisté vedoucích Českých Budějovic prohráli v dohrávce 2. kola první ligy doma 2:3 v prodloužení s druhou Jihlavou, která se jim tak přiblížila na rozdíl pěti bodů. Dukla sahala na jihu Čech po třech bodech, ale Motor mezi 58. a 59. minutou dokázal během 43 vteřin vyrovnat z 0:2 na 2:2.

Je nám líto, video expirovalo.
Budějovice v závěru vyrovnaly, ale Jihlava si přesto odvezla výhru

Před 6421 diváky v zaplněné Budvar aréně se hosté ujali vedení v 15. minutě, kdy po Babkově faulu proměnil trestné střílení Danišovský. V polovině utkání zvýšil jihlavské vedení v oslabení tří proti pěti Čachotský.

V závěru třetí třetiny nejdříve snížil obránce Žovinec a při power play vyrovnal Škoda. Obrat se ale nekonal a v 63. minutě rozuzlil utkání Jergl. Pro České Budějovice to byla v 17. domácím zápase teprve druhá porážka v sezoně.

Dohrávka 2. kola první hokejové ligy:

Motor České Budějovice - Jihlava 2:3 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1) Branky: 58. Žovinec, 59. Škoda - 15. Danišovský z tr. střílení, 30. Čachotský, 63. Jergl. Rozhodčí: Bejček, Battěk - Hejl, Podrazil. Vyloučení: 8:12, navíc L. Květoň, M. Čermák (oba Č. Budějovice) oba 10 min. Bez využití. V oslabení: 0:1.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy