Volejbalový magazín

Plzeň těsně vyhrála a čtvrtfinále s Brnem je srovnané

Plzeňští házenkáři porazili v druhém čtvrtfinále extraligy Brno těsně 26:25 a srovnali stav série na 1:1. Třetí zápas se bude hrát příští středu v Králově Poli.

Házenkáři Plzně udolali Brno o jeden gól

Brňané minulou středu na půdě favorizovaného obhájce titulu vyhráli po sedmimetrových hodech a vyrovnaný duel s Talentem sehráli i dnes. Ještě v 57. minutě drželi stav 23:23, pak ale domácí i díky dvěma brankám celkově devítigólového Daniela Režnického získali rozhodující náskok.

V poslední minutě snížil na konečné skóre také svou devátou trefou v zápase hostující Martin Kocich.

Plzeň v náročném programu čeká o víkendu domácí odveta čtvrtfinále Evropského poháru se švédským Alingsasem, na jehož hřišti svěřenci trenéra Petra Štochla v neděli uhráli remízu 28:28.