Most doma neuspěl, body si odváží Michalovce

Mostecké házenkářky podlehly ve šlágru 7. interligy Michalovcům 23:24 a poprvé v sezoně ztratily. V tabulce zůstávají české vicemistryně druhé za Dunajskou Stredou, ta má ale zápas se Slavií k dobru.

Sestřih utkání Most – Michalovce

Svěřenkyně trenéra Vladimíra Šumy prohrály první poločas o tři góly, po přestávce se zlepšily a deset minut před koncem srovnaly. Do vedení se však Černí andělé nedostali a ještě několikrát dotáhli jednobrankovou ztrátu. Na vyrovnání však v posledním útoku po chybě při přihrávce Mostečanky nedosáhly.

"Strašně mě mrzí, že to dnes nebyl alespoň bod, protože to byl dost vyrovnaný zápas a remíza by mu slušela. Druhý poločas ukázal, že sílu v týmu máme, že jsme to nevzdaly. V samotném závěru už to bylo spíš o štěstí, na čí stranu se přikloní," řekla České televizi brankářka Dominika Píšová, jež se kvůli mostecké krizi v brankovišti vrátila zhruba před měsícem z házenkářského "důchodu" a blýskla se čtyřicetiprocentní úspěšností zásahů. Osm gólů vstřelila Natálie Kuxová.