Následuje
HC Dynamo Pardubice - PSG Berani Zlín

Lovosice porazily Duklu po dobrém výkonu 26:20

Lovosice - Roli favorita splnili házenkáři Lovosic, kteří ve 3. kole nadstavby po vyrovnaném začátku utekli pražské Dukle a zvítězily o šest branek - 26:20. "Od začátku zápasu jsme byli lepší, prakticky celý zápas jsme vedli a měli jsme navrch. Byl to kolektivní výkon a dobrá práce," řekl po utkání hráč Lovosic Tomáš Hes. V dalším z utkání vyhrála Plzeň v Jičíně těsně 22:21, když vítěznou rozdílovou branku vstřelil Michal Tonar.

Sestřih a ohlasy házenkářského utkání Lovosice - Dukla

"O zisku dvou bodů rozhodla akce, kdy Radek chytil sedmičku Skopalovi a z následujícího útoku dal minutu před koncem zápasu Miky Tonar vítěznou branku," popsal asistent trenéra Plzně Jiří Hynek. Skopal byl s 10 brankami nejlepším střelcem zápasu, v nejdůležitější chvíli však zaváhal.

Nejbližším soupeřem Západočechů zůstaly Lovosice po vítězství nad pražskou Duklou 26:20. Vyhrály i třetí Hranice, které dnes zdolaly o jediný gól Frýdek-Místek (25:24). Mistrovský Jičín je pátý, Dukla šestá. Extraligu mužů nyní čeká reprezentační přestávka, do konce ligové sezony zbývá ještě sedm kol.

Hlavní zprávy