Volejbalový magazín

Házenkářky Mostu vstoupily do nové interligové sezony výhrou nad Olomoucí

Obhájkyně českého titulu z Mostu vstoupily do nové interligové sezony domácí výhrou 43:27 nad Olomoucí. Vicemistryně z Kynžvartu neuspěly v Dunajské Stredě, které podlehly 30:31.

Utkání Most – Olomouc
zdroj: dhk-banikmost.cz

Olomouc držela krok s favoritem jen v prvním poločase, který Most vyhrál 17:14. Pak hráčky Baníku převzaly aktivitu a soupeře deklasovaly. Největší podíl na vítězství měla autorka deseti branek Dominika Zachová.

Kynžvart ztratil vyrovnaný zápas až v úplném závěru. Západočešky ještě dvě minuty před koncem vedly 30:29, ale domácí hráčky vzápětí srovnaly a po oddechovém čase v poslední minutě strhly vítězství na svou stranu.