Golf Time

Házenkářky Mostu opět vyhrály, Zlín porazily o 12 branek

Praha - Mostecké házenkářky udržely i po čtvrtém kole interligy stoprocentní bilanci a jen o skóre zaostávají za vedoucím týmem Partizanského. Při své domácí premiéře v novém ročníku Severočešky zdolaly Zlín 34:22. Partizánske porazilo 31:25 Písek, který i přes snaživý výkon zůstává poslední bez jediného bodu.

Dušan Poloz povede v nadcházející sezoně Most
zdroj: ČT Brno

Hráčky Mostu od úvodních minut dominovaly a proti často chybujícím soupeřkám se snadno prosazovaly. Samy pozornou obranou zlínské házenkářky do mnoha šancí nepouštěly. Poločas vyhrály 18:9 a v průběhu druhé půle zvýšily svůj náskok až na konečných 12 branek.

Remízou 25:25 skončil duel Michalovců s Veselím nad Moravou. Slovenky, které poprvé v sezoně ztratily bod, pustily soupeřky do vedení jen dvakrát v zápase, vždy ale ztrátu rychle dotáhly.