Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Fotbal: FK Blansko - FC Hradec Králové

Házenkářky Mostu nadělily Písku čtyřicet branek

Házenkářky Mostu nastřílely také v druhém duelu po restartu interligy čtyřicet branek, po úterním vítězství 40:21 nad Olomoucí tentokrát porazily ještě výrazněji 40:14 Písek. České suverénky posledních let se ideálně naladily na sobotní zápas proti maďarskému Vácu o postup do skupinové fáze Evropské ligy.

zdroj: Instagram - DVSC SCHAEFFLER

Stejně jako v úterý byla nejlepší střelkyní Černých andělů kanonýrka Dominika Zachová, jež se proti Písku trefila sedmkrát. Mezi střelkyně se dnes zapsalo všech 14 hráček Baníku z pole.

"Písek byl slabší soupeř než Olomouc, ale my jsme především rádi, že jsme si zahráli a máme za sebou další přípravný zápas před utkáním proti Vácu. Jednoznačně toto utkání splnilo účel, hráčky si zahrály proti někomu jinému než samy proti sobě a věřím, že před sobotním utkáním mají rezervu ještě jednoho rychlostního stupně, který v pohárovém utkání zařadí," uvedl trenér Mostu Jiří Tancoš. Jeho tým vede po šesti odehraných zápasech tabulku před Slavií s plným počtem bodů.

Proti Vácu budou hrát Severočešky pouze jeden zápas, poté co sehrání úvodního utkání plánovaného na minulou sobotu znemožnil koronavirus v maďarském týmu.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy