Házenkáři Dukly jsou v sezoně zatím stoprocentní, doma si poradili s Kopřivnicí

Házenkáři Dukly Praha v nové sezoně zvítězili i potřetí a jsou zatím neomylní. S Kopřivnicí si na domácí palubovce poradili 35:32 a dotáhli se v ligové tabulce na prozatím vedoucí Brno. Pro Kopřivnici je to letos po Zubří druhá prohra a mají do rozběhnuté sezony ještě co ladit.

Sestřih utkání Dukla Praha – Kopřivnice

Dukla Praha sice ve druhém poločase promarnila pětibrankové vedení, ale nakonec stoprocentní zápasovou bilanci uhájila. Osmi zásahy se na výhře domácích Pražanů podíleli Jakub Sviták a Daniel Křístek.

Oproti Dukle čekají na první body Strakonice. Proti Maloměřicím doplatily zejména na špatnou koncovku. Jihočeši ještě dvě minuty před koncem vedli 25:23, domácí celek ale poté skóre třemi góly za sebou otočil a připsal si první vítězství v sezoně.