Dohráno MOL Cup

Brankář Hranic Kučerka se rozloučil s kariérou prohrou s Maloměřicemi

Házenkáři Hranic stále čekají na první výhru v sezoně. Na domácím hřišti podlehli v předehrávce 14. kola extraligy Maloměřicím těsně 22:23, přestože většinu zápasu vedli. Aktivní kariéru v posledním týmu tabulky ukončil jednapadesátiletý brankář Josef Kučerka.

Josef Kučerka z Hranic
zdroj: ČTK autor: Ivo Stejskal

Hranice měly velkou část duelu mezi týmy ze dna tabulky navrch. První poločas vyhrály o tři branky (13:10) a ještě deset minut před koncem vedly 21:19. Pak ale skórovali čtyřikrát za sebou hosté z Brna a vývoj otočili. Šanci na vyrovnání měl na začátku 59. minuty Petr Magrla, ale neproměnil sedmimetrový hod.

Zápas dochytal v brance Hranic bývalý reprezentant Kučerka, jenž se dnes definitivně rozloučil s aktivní kariérou. Jeho tým zůstal s nulou bodů na kontě poslední čtrnáctý, Maloměřice se posunuly na dvanáctou pozici.