Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Liga mistrů UEFA

Boj do poslední vteřiny. Karviná nadále drží neporazitelnost

Drama až do samotného konce. Házenkáři Karviné vybojovali vítězství ve třetím kole proti Zubří až v poslední vteřině utkání. Slezané na domácí palubovce zvítězili 29:28 a nadále drží neporazitelnost. 

Je nám líto, video expirovalo.
Dramatický závěr utkání Karviné se Zubřím

Baník výborně začal a vypracoval si vedení 8:2. Hostům se však povedlo do konce poločasu snížit na rozdíl jedné branky a hned po přestávce vyrovnat na 13:13. Další průběh zápasu byl vyrovnanější, Karviná vedla maximálně o tři góly. V napínavém závěru se povedlo Zubří dvakrát vyrovnat.

Pár sekund před koncem Lukáš Mořkovský ze sedmimetrového hodu překonal veterána Martina Galiu a upravil na 28:28, ale z bleskurychlé akce následně Ptáčník nakonec zařídil favoritovi těsné vítězství.

"Už nic jiného nezbývalo, tak jsem to tam hodil a padlo to," řekl Ptáčník České televizi. "Měli jsme to od začátku dobře takticky zvládnuté. Dostali jsme se do vedení, ale pak jsme začali dělat zbytečné chyby. Zubří se chytilo a pak už to byl prostě boj. Jsem rád, že jsme to zlomili na naši stranu," uvedl hrdina zápasu, který přišel do Karviné před sezonou z Nového Veselí.

Zápas mistra s bronzovým medailistou minulého ročníku proti sobě svedl někdejší dlouholetou brankářskou oporu české reprezentace Martina Galiu a jeho devatenáctiletého syna Kristiána, který je hráčem Zubří.

Hlavní zprávy

Nejčtenější články