Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 1984: Dukla Praha - Metaloplastika Šabac

Zraněný Woods se nezúčastní ani British Open

Newton Square – Někdejší nejlepší golfista světa Tiger Woods se kvůli zranění levé nohy nezúčastní British Open. Pětatřicetiletý Američan má potíže s kolenem a Achillovou šlachou již delší dobu. Musel už proto vynechat jeden z vrcholů golfové sezony – turnaj US Open. Hráč, jehož hvězdnou kariérou negativně otřásla milostná aféra, při které byl nevěrný své manželce, přesto věří, že se brzy uzdraví.

"Bohužel, lékaři mi to nedoporučili, a jak už jsem řekl, nevrátím se, dokud nebudu cítit, že jsem stoprocentně připraven. Nechci riskovat zhoršení zranění. Je to změna v mém myšlení, ale chci teď být chytřejší," uvedl Tiger Woods na svém webu.

Šestatřicetiletý Woods si nohu poranil na dubnovém Masters a nehrál od květnového Players Championship, z něhož odstoupil po devíti jamkách. I tak ale doufá, že ho zranění nevyřadí na příliš dlouhou dobu. "Věřím, že mám před sebou ještě skvělé roky, a jsem ohledně budoucnosti optimistický," dodal.

Místo Woodse dostane šanci zahrát si akci kategorie major Brendan Jones. British Open se hraje 14. až 17. července v Sandwichi v anglickém hrabství Kent.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy