Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Madeta Motor České Budějovice - PSG Berani Zlín

Woods se trápí a při obhajobě na Zozo Championship je předposlední

Klesl až téměř na dno výsledkové listiny. Golfista Tiger Woods má daleko k obhajobě titulu na turnaji Zozo Championship. Slavný Američan se v prvním kole trápil a se čtyřmi ranami nad par je až na děleném předposledním 75. místě. V čele je v Sherwoodu kolumbijský hráč Sebastian Muňoz se skóre -8.

Tiger Woods
zdroj: ČTK/AP autor: Marcio Jose Sanchez

Woods loni slavil v Japonsku 82. titul na PGA Tour. Letos se ale turnaj koná v kalifornském Thousand Oaks kvůli koronaviru a problémům s cestováním.

Změna dějiště měla Woodsovi nahrávat, jelikož na hřišti v Sherwoodu pětkrát vyhrál a pětkrát skončil druhý, ale tentokrát se mu nedařilo. Důvod k úsměvu měl jen po dvou birdie, jinak bylo znát, že v poslední době moc často nehraje. Rány nezvykle kazil, třikrát ztratil na pětiparech, jednou dokonce zapsal double bogey.

Divoké kolo ve čtvrtek prožil i Muňoz. Taky měl double bogey a dvě bogey, ale dvakrát zapsal i eagle a k tomu osm birdie. "Tohle nebyl běžný den," smál se. V čele má náskok jedné rány před Angličanem Tyrrellem Hattonem a Justinem Thomasem z USA.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy