Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Magazín UEFA

Spilková skončila na turnaji Epson Tour patnáctá, nejlépe v sezoně

Klára Spilková obsadila na turnaji amerického okruhu Epson Tour dělené patnácté místo a zaznamenala nejlepší výsledek v sezoně. Česká profesionálka zahrála v Longwoodu na Floridě v IOA Golf Classic ve třech kolech sedm ran pod par. Ze suverénního vítězství se radovala Novozélanďanka Grace Kimová se skóre -18.

Spilková se vrátila na nižší americkou sérii po krátké herní přestávce, kterou strávila v Česku. "Byla jsem víc než týden nemocná, nemohla jsem proto trénovat a taky jsem kvůli tomu posouvala odlet. Bojovala jsem pak tady trochu s jet lagem," uvedla Spilková před turnajem.

Přesto se jí dařilo. V prvním kole zahrála 67 ran, ve druhém, které přerušil déšť, si sice pohoršila (73), ale ve finále se jí vedlo nejlépe a zapsala 66 úderů.

Na šestém letošním turnaji zaznamenala nejlepší výsledek a inkasovala 2967 dolarů, přes 68 tisíc korun. Druhá česká hráčka Karolína Vlčková měla po dvou kolech dvě rány nad par a neprošla cutem.

Tento týden budou Spilková a Vlčková startovat na turnaji Inova Mission Inn Resort and Club Championship v Howey-In-The Hills, který má rovněž dotaci 200 tisíc dolarů.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články