Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
IPPON

S Woodsem pro Ryder Cup počítám, uvedl kapitán výběru USA

Milwaukee - První golfista světa Tiger Woods by navzdory bídným výsledkům z poslední doby neměl chybět v Ryder Cupu. Kapitán amerického výběru Corey Pavin naznačil, že s ním pro prestižní souboj s týmem Evropy počítá. "Pořád je to světová jednička," řekl Pavin den po skončení posledního majoru sezony PGA Championship, na němž Woods obsadil 28. místo.

Mezi osmičku přímo nominovaných hráčů do Ryder Cupu se nevešel, může však obdržet jednu ze čtyř divokých karet. Jejich držitele Pavin oznámí 7. září, Ryder Cup se uskuteční začátkem října ve Walesu.

"Samozřejmě ho vedu v patrnosti, a hodně. Jeho hra se zlepšuje," komentoval Pavin vystoupení Woodse na PGA Championship poté, co na předchozím turnaji skončil předposlední. "Všichni jsme viděli, že chce hrát a být součástí týmu. Ale bude záležet na mém rozhodnutí. Nepůjde o žádnou levárnu," prohlásil americký kapitán.

Místo v jeho týmu mají jisté Bubba Watson, Dustin Johnson, Phil Mickelson, Jim Furyk, Hunter Mahan, Jeff Overton, Steve Stricker a Matt Kuchar.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy