Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
České ragby 2021

McIlroy odrazil na CJ Cupu nápor domácího Morikawy a slaví jubilejní 20. triumf na okruhu

Rory McIlroy ovládl díky vydařeným posledním dvěma kolům CJ Cup a připsal si jubilejní dvacátý triumf na okruhu PGA v kariéře. Severoirský golfista v Las Vegas odrazil závěrečný nápor místního Collina Morikawy, jehož v součtu čtyř kol porazil o jediný úder. O třetí místo se podělili další Američané Keith Mitchell s Rickiem Fowlerem.

zdroj: USA Today Sports autor: Eric Bolte

"Dostat se na 20 výher je velký úspěch," řekl McIlroy. "Netušil jsem, zda k tomu dojde tento týden, ale věděl jsem, že když se vydržím soustředit a dělat správné věci, mohlo by to vyjít," dodal dvaatřicetiletý vítěz čtyř majorů.

McIlroy po dvou kolech zaostával za vedoucím Mitchellem o devět ran, ale sobotních 62 jej vrátilo do hry o vítězství. V neděli zahrál šest úderů pod par a vystřídal v čele Fowlera, jemuž se závěrečné kolo na rozdíl od Morikawy vůbec nevydařilo.

Bývalá světová jednička McIlroy se na greenu představil poprvé od zářijového Ryder Cupu. Na turnaji, jenž byl kvůli pandemii koronaviru podruhé za sebou přeložen z Koreje do Las Vegas, si připsal druhé letošní prvenství a stal se 39. golfistou v historii, který na PGA Tour dosáhl hranice 20 titulů.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy