Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Runway Run Praha

Matuš se dál propadá, ovšem Lieser v Ramsau útočí na české maximum

Golfista Ondřej Lieser si na společném turnaji European Tour a Challenge Tour v rakouském Ramsau polepšil o 27 míst a po třetím kole se dělí o 31. příčku. V sobotu bude útočit na české maximum na European Tour, které vytvořil minulý týden v Atzenbruggu 44. místem.

Golfista Ondřej Lieser
zdroj: ČTK autor: Josef Vostárek

Stanislav Matuš, který po prvním kole soutěž senzačně vedl, si opět výrazně pohoršil. V pátečním měření zahrál čtyři rány nad par hřiště a klesl ze 17. na 48. příčku.

Lieser ve třetím kole zaznamenal tři údery pod normu hřiště. Na třetí jamce se mu povedl eagle, po kterém sice následovalo bogey, ale šlo o jeho jedinou dnešní chybu. Jeho celkové skóre činí -5.

Matuš začal nadějně birdie na první jamce, ale vzápětí přišlo bogey, které zopakoval na třináctce. Mezitím navíc zapsal dvě double bogey. Výsledkem bylo skóre o tři rány horší než ve čtvrtek, a dokonce o jedenáct úderů než ve vynikajícím prvním kole.

Do čela turnaje Euram Bank Open dotovaného částkou 500 000 eur se dostal Francouz Robin Sciot-Siegrist, který má skóre -13 a vede s náskokem tří úderů.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy