Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Paralympijský magazín

Mám rád svůj život, uvedl golfista Gooch poté, co ustoupil aligátorům

Takovou jamku si Talor Gooch na turnaji seriálu PGA Tour na hřišti v Avondale asi nepředstavoval. Americký golfista narazil v bunkeru na tři aligátory a po marných pokusech odehnat divokou zvěř se raději rozhodl přesunout míček o několik metrů dál.

Aligátoři u golfového hřiště
zdroj: ČTK/AP autor: Michael DeMocker

"Mám rád svůj život. A mám ho rád se všemi končetinami na místě. Takže od těchto potvor zůstávám radši dál," řekl Gooch k nucenému přemístění míčku na 18. jamce.

Gooch poslal na pětiparové jamce svou druhou ranou míček do bunkeru u jedné z vodních překážek, kterou obsadili aligátoři. Dva z nich se mu podařilo odehnat hráběmi na úpravu bunkeru, třetí se ale z místa odmítal hnout.

Je nám líto, video expirovalo.
Golfisté se musí na hřišti v Avondale potýkat s aligátory

Vypudit se ho nepodařilo ani komisaři PGA golfovým deštníkem a povolil proto Goochovi přesunutí míčku o několik metrů zpět tak, aby stále zůstal v bunkeru, ale aby měl hráč aligátora dobře na očích. "Ten třetí v podstatě sežral ty hrábě, takže jsem nehodlal nic riskovat," dodal Gooch.

Kolo na hřišti s parem 72 nakonec dokončil na 66 úderů a po prvním dnu turnaje Zurich Classic mu patří dělené 32. místo.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy