Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 1991: SK Sigma Olomouc - Hamburger SV

Hvězdný golfista Woods po zatčení: Před jízdou jsem nepil

Palm Beach (USA) - Americký golfista Tiger Woods popřel, že by za jeho pondělním zatčením za řízení pod vlivem návykových látek byl alkohol. Bývalý první hráč světa, jenž se po svém propuštění na kauci za incident omluvil, prohlásil, že problémy způsobila neočekávaná reakce na léky na předpis.

Je nám líto, video expirovalo.
Woods po zatčení: Před jízdou jsem nepil

"Chci, aby veřejnost věděla, že v tom nebyl alkohol. To, co se stalo, byla neočekávaná reakce na předepsané léky. Neuvědomil jsem si, že mě může kombinace léků tak silně ovlivnit," uvedl vítěz 14 turnajů major, jenž se momentálně zotavuje po dubnové operaci zad.

Jednačtyřicetiletý Woods, jemuž lékaři 20. dubna odstranili poškozenou meziobratlovou ploténku, byl zatčen v pondělí kolem třetí hodiny ranní nedaleko svého bydliště na Floridě. Po čtyřech hodinách byl na kauci propuštěn.

Policie uvedla, že Woodse našla spícího za volantem jeho stojícího auta, jež mělo puštěný motor a zapnutá světla. Slavný golfista byl zmatený, spolupracoval, ale mluvil mimořádně pomalu a nezřetelně. Testem střízlivosti na silnici neprošel, dechová zkouška však ukázala, že v těle neměl alkohol.

Podle policie Woods nahlásil užití čtyř léků. Jedním z nich byl vicodin, což je lék na tišení bolesti, známý například ze seriálu Dr. House, kde je na něm závislá hlavní postava.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy