Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Golfové Czech Open slibuje talenty i domácí hvězdy

Na devátém ročníku golfového turnaje Czech Open bude startovat i třináctiletý talent Louis Klein. V Berouně se od 17. do 20. srpna představí také trojnásobný vítěz Filip Mrůzek nebo Jiří Zuska.

Je nám líto, video expirovalo.
Golfové Czech Open láká na hvězdy i talenty

Kleina čeká premiérové vystoupení na Czech Open. Letos vyhrál třetí podnik domácí série Czech Open Golf Tour. Na turnaji Challenge Tour v Brně jako nejmladší hráč v historii druhé nejvyšší evropské profesionální série prošel cutem.

"Jsme rádi, že u nás letos bude Louis Klein hrát. Čeká ho i start na Czech Masters o týden později a turnaj u nás pro něj bude perfektní přípravou. Snažíme se hřiště připravit tak, aby bylo co nejvíc podobné tomu, co bude čekat hráče na Albatrossu," uvedl prezident Royal Beroun Golf Clubu Vojtěch Matějček.

V Berouně budou hrát i loni druhý Aleš Kořínek, Šimon Zach a Štěpán Daněk či amatér David Tomi. Ve startovním poli figuruje rovněž 30 zahraničních golfistů ze 14 zemí.

Vrchol domácí mužské golfové sezony turnaj Czech Masters z nejvyšší evropské série DP World Tour se uskuteční od 24. do 27. srpna na hřišti Albatross ve Vysokém Újezdu.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články