MS smíšených dvojic 2024 Švédsko

Teplice zvládly lépe penalty a radují se z poháru

Praha - Futsalisté Balticflory Teplice jsou vítězi poháru, když vyhráli po penaltovém rozstřelu 2:1 nad svými soupeři z Chrudimi. Rozhodující penaltu proměnil Michal Salák. Teplice slaví svůj první pohárový triumf v historii.

Utkání dvou nejlepších týmů ligy přineslo opatrný první poločas, v němž Teplice díky Kováčovi dokonce nadvakrát trefily brankovou konstrukci. Aktivní Teplice byly nadále aktivní a měly i více ze hry. Po změně stran se pak probudila i Chrudim a minutu před koncem ji zastavila až tyč.

V prdoloužení pak Chrudimští jako první skórovali, avšak Teplice si nechtěly možnost své první pohárové výhry ujít a ještě do konce prvního nastavení srovnaly. Rozhodovaly tak až pokutové kopy - ten rozhodující proměnil zkušený Michal Salák.