MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Sparťanští futsalisté si z Brna odváží vítězství. Hellas přitom vedl

V dohrávce jedenáctého kola nejvyšší futsalové soutěže přivítali brněnští hráči Spartu. Pražský tým potvrdil roli favorita a zvítězil 4:1. Helasu patří až předposlední desáté místo v soutěži.

Sparťanští futsalisté si do Brna přijeli pro vítězství

Sparta přijela do Brna s vizitkou nejlépe útočícího celku, když ve třinácti zápasech nastřílela 104 branek. V prvním poločase brněnského klání se však hosté gólově neprosadili a navíc od druhé minuty prohrávali.

Jejich nepřesnou rozehrávku potrestal kapitán brněnského Helasu Jiří Mužík. Vyrovnání zařídil hostům až na začátku druhého poločasu rovněž kapitán: Michal Seidler dal už svůj šestadvacátý gól.

Sparta svůj zlepšený výkon korunovala obratem ve skóre, technickou střelou se ve 27. minutě prezentoval španělský univerzál Wilde. Pražané v závěru přidali ještě dvě trefy a zvítězili v Brně 4:1.