Lyžování ČR 2024

Sparta přetlačila Helas a v semifinále vyzve Plzeň, opět skóroval Hora

Posledním semifinalistou play-off nejvyšší soutěže futsalistů se stala Sparta. Pražané se radují z postupu po vítězství 3:2 na palubovce Helasu Brno, jímž ukončili sérii, kterou ovládli 3:1 na zápasy. Jejich dalším soupeřem budou šampioni základní části z Plzně. Přímé přenosy sledujte na ČT sport a ČT sport Plus.

Semifinálové složení futsalové ligy doplnila Sparta

Spartu poslal do vedení v 19. minutě po pohledné individuální akci Azem Brahimi, na kterého ve druhé půli navázali Francisco Mikus a Martin Hora, jenž dvěma brankami rozhodl i předchozí střetnutí v Praze. "Musím se trochu smát, protože už mám v play-off stejně gólů jako v celé základní části. Každopádně jsem rád, že to přišlo v pravou chvíli," řekl Hora.

Helas mohutně dotahoval a během power-play dokázal snížit trefami Davida Cupáka s Jiřím Mužíkem, ale na vyrovnání už neměl dostatek času.