FIS MČR Horní Mísečky

Slavia potrápila chrudimské futsalisty a po měsíci se zase zrodila remíza

Stejně jako před měsícem 12. února je tu remíza. Futsalisté Slavie Praha potrápili první Chrudim v 21. kole první ligy na její palubovce a utkání skončilo 3:3. V závěru poslal domácí do vedení kapitán Max. Ale ještě 28 sekund před koncem vyrovnal z desetimetrového kopu Uroš Krasnič.

Sestřih a ohlasy utkání Chrudim - Slavia Praha

Sešívaní dvakrát vedli, do vedení 1:0 je poslal v desáté minutě Leovski. O třináct minut později srovnal domácí Drozd. Ve 30. minutě druhé půle zase potrápil favorita brankou Radovanovič, jenže hned ve stejné minutě srovnal Slováček.

Poprvé udávali ráz utkání Chrudimští až po trefě Maxe na 3:2 minutu před koncem, jenže poslední slovo měl z desetimetrového kopu po šesti akumulovaných faulech Krasnič. Chrudim stále vede soutěž o pět bodů před Teplicemi, Slavia je čtvrtá.