ŠKODA CUP - Česká Kamenice

Plzeň vyhrála nad Chrudimí 2:0 a srovnala stav finále

Po úvodním vítězství Chrudimi 3:2, odpověděla Plzeň výhrou 2:0. Stav série finále futsalové ligy je tedy vyrovnaný 1:1. Klíčový gól vstřelil Michal Seidler.

Plzeň porazila Chrudim 2:0 a vyrovnala stav finálové série

Plzeňští, kteří v pondělí na palubovce rivala prohráli 2:3, po opatrnější první půli rozhodli ve druhém dějství. Při domácí hře bez brankáře ve 28. minutě otevřel skóre Seidler, dvě minuty před koncem přidal pojistku Künstner při power play Východočechů.

"Bylo to o prvním gólu," uvedl střelec vítězné trefy Seidler. "Musíme dobře bránit. Když dostanete s Chrudímí rychlé dva góly, strašně špatně se to dohání," dodal.

"V takovém zápase rozhodují detaily a v těch jsme byli horší," shrnul chrudimský Tomáš Koudelka.

Třetí finálový duel je na programu v úterý v Chrudimi od 20:20. Přímý přenos nabídne opět ČT sport i ČT sport Plus.

Plzeň - Chrudim 2:0 (0:0)

Branky: 28. Seidler, 38. Künstner. Stav série 1:1.