Volejbalový magazín

Plzeň ovládla základní část futsalové ligy

Plzeň si vítězstvím 4:1 nad Perštejnem zajistila vítězství v základní části futsalové ligy. Její soupeř se prosmýkl do play-off. Druhá skončila Chrudim, která v závěrečném kole přehrála Spartu 3:1. Liberec porazil Olomouc jasně 8:2 a na úkor svého soupeře získal předposlední postupové místo do vyřazovací části.

Chrudim v posledním kole základní části přehrála Spartu

Proti třetí Spartě pomohl Chrudimi už v osmé minutě zásah reprezentanta Davida Drozda. Po změně stran se navíc prosadil Brazilec Pett a dal nakonec vítězný gól.

Pražany pět minut před koncem vrátil do hry Portugalec Luis, domácí ale trefou do odkryté branky uklidnil Pettův krajan Torres.

Futsalová první liga – 22. kolo:

Česká Lípa - Vysoké Mýto 12:2 (3:0), Mělník - Helas Brno 0:3 (0:0), Perštejn - Plzeň 1:4 (1:3), Ústí nad Labem - Slavia Praha 2:7 (2:3), Liberec – Olomouc 8:2 (3:0), Chrudim – Sparta 3:1 (1:0).