Buly - debata expertů

Litoměřice porazily Spartu 6:2 a jsou třetí

Litoměřice - Začátek sezony ve futsalové lize byl pro Litoměřice velmi těžký, po sérii špatných výsledků ale přišla čtyři vítězství v řadě, která Severočechy dostala do horních pater tabulky. Už na třetí příčku se Litoměřice dostaly po vítězství 6:2 nad Spartou. Zápas ovlivnilo vyloučení pražského hrajícího kouče Davida Friče.

Litoměřice porazily Spartu a poskočily na třetí příčku

První poločas souboje 12. kola futsalové ligy přinesl hodně zajímavý průběh. Domácí šli do vedení hned v první minutě gólem Petra Zapletala, jenže už na konci páté minuty to bylo po brankách Hanzlíka a Brunovského 2:1 pro Spartu.

Do konce poločasu ale přišel další obrat. Nejprve hrající asistent trenéra David Filinger a poté dvacetiletý František Sedláček zajistili Litoměřicím přestávkové vedení 3:2.

Druhou půli ovlivnilo zbytečné vyloučení sparťanského Davida Friče, po kterém už domácí dokráčeli k pohodlnému vítězství 6:2.