Buly - debata expertů

Futsalové finále bude bez překvapení, Plzeň a Chrudim porazily pražská "S" i potřetí

Futsalová liga zná v nejkratším možném čase složení finálové dvojice. Mistrovská Chrudim porazila Slavii díky dvěma gólům v závěru 3:1 a o zlato se utká s Plzní. Vítěz základní části rozstřílel Spartu 9:2 a stejně jako Východočeši ukončil semifinálovou sérii už po třech zápasech.

Sestřih 3. semifinále Plzeň – Sparta

Plzeň si proti Spartě zajistila dvoubrankový náskok už do poločasu a po přestávce vedení už jen navyšovala.

Dvakrát skórovali Michal Holý a Brazilec Caio, hned pět branek dali domácí v závěrečné pětiminutovce, kdy zaznamenal dva čestné úspěchy sparťanů také Melos Kelmendi.

Slávisté čekali na první semifinálový gól dlouhých 85 minut. Na obranu Chrudimi dokázal vyzrát až Jan Homola, byla to ale poslední radost červenobílých.

Ve 25. minutě vyrovnal domácí Pett a závěr patřil Pavlu Drozdovi. Ten nejdřív připravil ve 38. minutě gól svému bratru Davidovi a vzápětí sám zpečetil chrudimský postup brankou na 3:1.

Semifinále futsalové ligy – 3. zápasy:

Chrudim – Slavia Praha 3:1 (0:1), konečný stav série 3:0; Plzeň – Sparta Praha 9:2 (2:0), konečný stav série 3:0.