BBV po 25 letech

Futsalistům Slavie se proti Spartě opět dařilo, zvítězili 3:2

Praha – Futsalové derby mezi Slavií a Spartou dopadlo lépe pro domácí, stejně jako dvakrát v minulé sezoně. Z třetího ligového kola a zároveň ze sedmého derby si tři body za vítězství 3:2 připsala Slavia. Zápas přitom začala lépe Sparta, vedení jí v jedenácté minutě zajistil Jan Křemen. Slavia ale dokázala skóre otočit. Těsně před koncem úvodního poločasu se trefil Jiří Novotný a po přestávce pak domácí udeřili po standardní situaci, kdy se k dorážce dostal Michal Salák. Vedení týmu z Edenu zvýraznil Novotný svou druhou brankou v zápase. Ke dvougólovým střelcům se ale přidal také Křemen, a závěr tak byl napínavý. Slavia už ovšem vedení dokázala udržet.

Sestřih a ohlasy utkání Slavia - Sparta

"Řekli jsme si, že na ně musíme nastoupit, víc držet balon, a zaslouženě jsme vyhráli," řekl Novotný. "Co vystřelíme, jde mimo bránu, nad ní. To je prostě strašný. Pak má balon Slavia a my musíme bránit, ale jinak si myslím, že to byl vyrovnaný zápas," uvedl Křemen.