58. Rally Šumava Klatovy

Futsalisté Teplic otočili zápas se Slavií a v semifinálové sérii se ujali vedení

V úvodním semifinále futsalistů porazily Teplice na domácí půdě Slavii 5:3. Pražané tak po dvou prohrách v základní části teplickému týmu znovu podlehli. Domácí výběr po špatném vstupu do utkání, kdy po pěti minutách prohrával 0:2, dokázal vývoj duelu otočit a nakonec si připsal první bod v semifinálové sérii.

Radost futsalistů Teplic
zdroj: ČT sport autor: Michal Pavlík

Do utkání lépe vstoupili hosté, když se po pěti minutách ujali dvoubrankového vedení díky trefám Martina Směřičky a Marka Radovanoviče. Na 1:2 v desáté minutě snížil Daniel, vyrovnání zařídil o patnáct minut později Teka a domácí byli zpět ve hře.

Pražané ale dokázali odpovědět, když ve 33. minutě na 3:2 zvýšil znovu Radovanovič. Vyrovnání domácího celku zajistil Tato.

Rozhodujícím momentem utkání byla nařízená penalta teplického celku po faulu Radovanoviče na Daniela, desetimetrový kop proměnil Teka. Vítězství Teplic potvrdil pět sekund před koncem Jeronimo.