ŠKODA CUP - Česká Kamenice

Futsalisté Slavie schytali výprask v Chrudimi, na čele tabulky je po další vysoké výhře Plzeň

V repríze jarního semifinále play-off si mistři z Chrudimi hladce poradili v 6. kole futsalové ligy s pražskou Slavií. Východočeši využili několika absencí sešívaných a zvítězili 10:1. Na čele tabulky je však díky lepšímu skóre Plzeň, která vyhrála ve Vysokém Mýtu dokonce 11:0. Třetí je Sparta se ztrátou tří bodů na oba šestnáctibodové týmy Plzeň a Chrudim.

Chrudim ve futsalové lize uštědřila Slavii debakl

Slavia sice snížila před přestávkou na 1:3, ale Chrudimští duel ve druhém poločase kontrolovali a po sérii několika pěkných akcí postupně navýšili skóre k pohodlné výhře.

Mnohem jednoznačnější utkání sehráli futsalisté Plzně, kteří ve Vysokém Mýtu ovládli první poločas 5:0. Vysoké Mýto tak dál čeká na první bod v sezoně. Sparta prohrávala v Mělníku už 1:3, nakonec se oba týmy rozešly smírně po výsledku 4:4.

Futsalová první liga - 6. kolo:

Chrudim - Slavia Praha 10:1 (3:1), Mělník - Sparta Praha 4:4 (3:1), Vysoké Mýto - Plzeň 0:11 (0:5), Česká Lípa - Liberec 2:1 (1:1).