Futsalisté Chrudimi začali finále ligy s Plzní vítězně

Futsalové finále začali lépe hráči Chrudimi. Ti boj o titul před svými fanoušky nastartovali výhrou nad Plzní 3:2. Série se nyní stěhuje do Plzně, která se snažila ve druhém poločase při hře bez brankáře vyrovnat na 2:2, ale dostala gól do prázdné branky a při další power-play pak už jen snížila na konečných 2:3. V pátek bude mít šanci stav vyrovnat.

Sestřih a ohlasy futsalového finále Chrudim - Plzeň

Ve čtvrté minutě otevřel skóre domácí Koudelka, vzápětí vyrovnal Rick. Třináct sekund před koncem prvního poločasu Chrudimi vrátil vedení Doša. Jeho spoluhráč Slováček ve 33. minutě zvýšil při power-play hostů. Poté si dal vlastní branku chrudimský Everton, ale Plzeň už manko nedotáhla.

Necelé čtyři minuty před koncem měl obrovskou šanci na vyrovnání plzeňský kapitán Rešetár, který byl na konci krásné kombinace, ale sám před prázdnou brankou nedokázal míč nasměrovat přesně.