FC Viktoria Plzeň - FC Zlín

Futsalisté Argentiny porazili Brazílii a jsou ve finále světového šampionátu

Obhájit titulu z minulého světového šampionátu mají stále šanci futsalisté Argentiny. Ti v prvním semifinále v Litvě porazili svého tradičního rivala z Brazílie 2:1 a už čekají jen, jestli se v nedělním finále střetnou s Portugalskem nebo Kazachstánem. Druhé semifinále se hraje ve čtvrtek od 19 hodin jej můžete sledovat v přímém přenosu na ČT sport a na webu ctsport.cz.

Argentinec Damian Stazzone se raduje z branky
zdroj: EFE autor: Christian Escobar Mora

Argentince výrazně podržel hvězdný brankář Nico Sarmiento, jenž byl vyhlášen nejlepším gólmanem už na minulém MS. Pětinásobní šampioni Brazilci, kteří v základní skupině porazili český tým, ho překonali jen jednou díky Ferraovi. Ten už v 17. minutě stanovil konečné skóre zápasu, protože snížil na 1:2 krátce poté, co se v 11. a 13. minutě trefili Argentinci Vaporaki a Borruto.