Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Fotbaloví reprezentanti ve futsalovém budou znovu pomáhat dobré věci

Projekt Futsal za život, který dlouhodobě podporuje maséra fotbalové a futsalové reprezentace
Vladimíra Mikuláše, chystá brzy další velkou akci. Na podporu jeho boje proti nemoci ALS se v úterý 20. prosince uskuteční Futsal za život v Praze. Celý večer vyvrcholí přímým přenosem na ČT sport a ČT sport Plus finále Poháru Svazu futsalu ČR, ve kterém se představí od 20:10 hodin FK Chrudim a SK Slavia Praha.

Projekt Futsal za život
zdroj: Futsal za život

Vše začne ve vysočanské UNYP aréně už v pravé poledne. Futsalisté uvidí souboj o bronz a finále Univerzitní ligy futsalu. V 17:30 pak nasadí futsalové obutí také slavní fotbalisté, aby se střetli s týmem Vladimíra Mikuláše.

V pražské aréně se budou prohánět jména jako Jan Koller, Bořek Dočkal, Jan Rezek, Tomáš
Hübschman, David Lafata, Vladimír Šmicer a mnoho dalších. Kompletní sestavu najdete níže.

"Jsem rád, že někdo takovou věc vzal na sebe a organizuje ji," potěšilo Bořka Dočkala, který oblékne dres bývalých fotbalových reprezentantů.

"Vládíka máme všichni rádi a víme, že takovými akcemi mu můžeme pomoct a zvýšit povědomí o jeho nemoci. Lidé, kteří mají chuť pomáhat, mohou zjistit, o co vlastně jde a co je potřeba. Neznám nikoho, kdo by si tu pomoc zasloužil víc než Vládík a jeho rodina," řekl Dočkal.

Projekt Futsal za život
zdroj: Futsal za život

Podle bývalého reprezentanta je cílem vybrat co nejvíce finančních prostředků. "Chceme, aby jejich životní situace byla o něco jednodušší. Je fajn, když mohu alespoň trochu přispět a mít pocit, že jsem mohl pomoct někomu, kdo si pomoc zaslouží a stojí o ni," dodal Bořek Dočkal.

Po utkání přijde na řadu autogramiáda a oblíbená dražba fotbalových klenotů. Mezi nimi jsou podepsané dresy českých i zahraničních es. Nechybí Barák, Souček, Brabec, Hummels, Coutinho, Perišič, futsalista Drahovský nebo střelec Lewandowski. Právě podepsaný dres Bayernu Roberta Lewandowského se do dražby vrátil z prosincové akce.

Hlavní zprávy

Nejčtenější články