Svět motorů

Chrudimští futsalisté prochází LM jako nůž máslem. Vyhráli i třetí zápas ve skupině a postupují

Chrudimský futsal je pojem. Místní hráči postoupili ze základní skupiny Ligy mistrů mezi nejlepších 16 týmů. V závěrečném utkání ve Skopje porazil patnáctinásobný český mistr domácí Škupi 3:0 a se sedmi body ovládl skupinu.

Futsalisté Chrudimi slaví gól
zdroj: fkchrudim.cz

Chrudim poslal do vedení už v šesté minutě Capinha, ještě v první půli zvýšil Mateus Torres. Po změně stran zpečetil výhru svěřenců trenéra Felipea Condeho Martin Doša.

Chrudimským pomohlo k postupu i vítězství Differdange nad dosud neporaženým Lučencem. Při čtvrtečním losu se dozví jména tří soupeřů, s nimiž se koncem listopadu utkají každý s každým o postup do jarního Final Four.