FC Viktoria Plzeň - FC Zlín

Chrudim zvládla první finále lépe a v sérii proti Spartě jde do vedení

Úvodním zápasem odstartovalo finále play-off futsalové ligy. Do závěrečného souboje o titul vkročila lépe Chrudim, která porazila Spartu těsně 2:1 a v sérii na tři vítězné zápasy se ujala vedení 1:0. Vítěznou branku zaznamenal kanonýr Rešetár. Přímý přenos druhého finále sledujte na programu ČT sport a na webu ctsport.cz v pondělí od 20:05.

První finále futsalové ligy vyhrála Chrudim nad Spartou 2:1

První finále nabídlo opatrnou hru s cílem eliminovat množství chyb na obou stranách na minimum a podle toho také vypadal obraz zápasu. Úvodní bitva o titul nabídla menší počet gólových příležitostí. Po prvním poločase se z hubeného vedení radovali hostující Pražané, které poslal do trháku Brahimi.

Ve druhé půli ale Chrudim potvrdila svou kvalitu a po obratu ani v sedmém utkání letošního play-off nepoznala hořkost porážky. Vyrovnání zařídil nejprve Slováček ve 25. minutě a o tři minuty později udeřil domácí střelec Rešetár. Chrudim tak v sérii vede, druhý zápas se hraje v Praze.

Finále play-off první futsalové ligy - 1. zápas:

Chrudim - Sparta Praha 2:1 (0:1) Branky: 25. Slováček, 28. Rešetár - 12. Brahimi.