Golf Time

Chrudim zakončila suverénní jízdu skupinou vítězstvím nad Targu Mures

Chrudim - Třetí výhru v základní skupině Futsal Cupu za sebou mají hráči Chrudimi. Suverénně tak postoupili do elitní fáze soutěže. Rumunské Targu Mures porazili jasně 3:0.

Chrudim bez ztráty bodu postoupila do letní fáze Ligy mistrů

Chrudim vyhrála všechny zápasy základní skupiny a se skóre 14:1 ji také suverénně ovládla. Český mistr měl jistotu postupu do elitní fáze už po předchozí drtivé výhře 7:0 nad APOELem Nikósie, přesto se s domácím publikem rozloučil dalším vítězstvím.

Za Chrudim na zimním stadionu znovu nastoupily všechny opory. V desáté minutě poprvé překonal soupeřova brankáře veterán Roman Mareš, za šest minut zvýšil Brazilec Max. Domácí ani po změně stran žádné drama nepřipustili a ve 34. minutě zpečetil výhru třetím gólem Tomáš Koudelka.

City'US Targu Mures - ERA-PACK Chrudim 0:3 (0:2)

Branky: 10. R. Mareš, 16. Max, 34. Koudelka.

Sestava Chrudimi: Carlos (34. Žďánský, Šimon) - R. Mareš, Max, Rešetár, Felipe - Záruba, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Ricardinho, Lukas, Slováček. Trenér: Conde.