Následuje
Aktuálně

Chrudim si třetí výhru nepřipsala, v souboji postupujících nestačila na Paříž

Chrudim – Chrudim základní skupinu UEFA Futsal Cupu uzavřela prohrou. V souboji již jistých postupujících do elitní fáze nejprestižnější evropské klubové soutěže nestačila na Sporting Paříž, kterému podlehla 4:6. Era-Pack tak obsadil v tabulce druhé místo za svým soupeřem. Hlavní hvězdou utkání se stal Augusto, který dal hned pět branek svého celku.

Sestřih utkání Futsal Cupu Chrudim - Sporting Paříž

Chrudim na zimním stadionu od dvanácté minuty prohrávala, ale v závěru první půle otočili skóre Felipe a kapitán Rešetár. Po změně stran však domácí duel ztratili a nenavázali na předchozí výhry nad Minskem a Skopje.

Paříž hned v úvodu druhé půle strhla dvěma slepenými góly vedení na svou stranu a v dalších minutách už Chrudim do vedení nepustila. Max a Felipe dokázali jen dvakrát vyrovnat.

"Postoupili jsme, tak je to dobré, ale dnešní zápas mohl být trošku jiný. Hodně gólů padalo v power play a my tomu nedokázali zabránit," řekl chrudimský futsalista Michal Mareš. "Na elitní skupinu Futsal Cupu se těšíme všichni, ale zas to bude o nějaké to větší procento těžší. My se na to budeme muset dobře připravit," dodal Mareš.

ERA-PACK Chrudim - Sporting Paříž 4:6 (2:1)

Branky: 19. a 26. Felipe, 20. Rešetár, 34. Max - 12., 22., 23., 35. a 36. Augusto, 28. Pupa.

Sestava Chrudimi: Ždánský - Felipe, Max, Rešetár, Slováček - Olinha, Toni, M. Mareš, Alvarito, Koudelka, Chmelík, Kilmer.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy