Dohráno MOL Cup

Čeští futsalisté na úvod Turnaje čtyř zemí podlehli Polsku

Plzeň - Česká futsalová reprezentace zahájila v pondělí své vystoupení na turnaji Turnaj čtyř zemí Visegrad 4 v Plzni prohrou s týmem Polska v poměru 2:3. V souboji dvou českých trenérů tak byl úspěšnější Vlastimil Bartošek, který vede polskou reprezentaci. Druhé utkání sehrají čeští futsalisté již zítra s Maďarskem. Přímý přenos odvysílá ČT4 od 16:00.

Polský tým sice poprvé inkasoval v sedmé minutě, kdy devětadevadesát reprezentační start oslavil gólem Zdeněk Sláma, domácí však poté ve své aktivitě polevili a soupeř vyrovnal a do přestávky ještě stačil vývoj otočit.

Záznam utkání Česko - Polsko sledujte zde

Po střele Michaela Stoniny se míč od tyčky odrazil do brány. Poláci otočili vývoj gólem Budniaka minutu před přestávkou. Ve 31. minutě Češi využili standardní situaci, podruhé v zápase zakončil přesně Sláma. Rozhodující branku utkání dal Stonina čtyři minuty před koncem.

ČR - Polsko 2:3 (1:2)

Branky: 6. a 31. Sláma - 15. a 36. Stonina, 18. Budniak.