České Budějovice s exligisty v kádru vedly o tři góly, ale Mělník nakonec bere bod

Souboj týmů bojujících o udržení v první futsalové lize nabídl remízu v předehrávce 11. kola. V důležitém utkání osmé Dynamo České Budějovice s předposledním Mělníkem remizovalo 4:4. Ovšem Jihočeši v týmu i s exligisty Petrem Benátem nebo Romanem Lengyelem vedly o tři branky, ve druhé půli však o vedení přišly.

Futsalisté Českých Budějovic
zdroj: Facebook - SK Dynamo PCO České Budějovice Futsal

V úvodu druhé půle Roman Lengyel uvolnil Petra Benáta a ten z těžkého úhlu zvýšil už na 4:1. Jenže Mělník, který z úvodních deseti zápasů sezony vydoloval jedinou výhru, předvedl famózní stíhací jízdu. Kapitán Středočechů Jiří Vokoun třemi góly během čtyřiašedesáti sekund srovnal.

"Mrzí nás ten výsledek. Zápas jsme měli rozehraný velmi dobře. Bohužel takové tři slepené branky, což se nám stává tak často, rozhodly, že zápas bude remízový," zhodnotil utkání Benát.