Brněnští futsalisté ovládli utkání s Hodonínem, zvítězili 3:1

Brno - V dohrávce 8. kola futsalové ligy došlo na jihomoravské derby mezi Brnem a Hodonínem. Domácí celek, který okupuje až desátou příčku, dokázal hodonínské futsalisty překvapit  a i přes početnou marodku derby ovládl 3:1.

Radost futsalistů Brna
zdroj: ČT sport

Futsalové derby nabralo rychlý spád, dvoubrankové vedení po pěti minutách zařídili domácímu Brnu nad Tangem Hodonín Stanislav Lerch a po přihrávce Lidmily Vojtěch Cupák.

Helas v úvodu sezony pronásledují zranění, i proto je až desátý, proti Hodonínu ale vyhrál první půli o tři góly, podruhé v utkání se trefil Vojtěch Cupák, tentokrát po individuální akci.

Futsalisté Brna zvítězili nad Hodonínem

Tango dobylo bránu Helasu až při hře bez brankáře, v devětadvacáté minutě dorazil míč za brankovou čáru Tomáš Buršík, víc už ale domácí soupeři nedovolili. Brno porazilo Hodonín 3:1 a oslavilo třetí vítězství v sezoně.