Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Zprávy o vyproštění byly falešné. Atsu zůstává po zemětřesení v Turecku stále nezvěstný

Podle prvotních zpráv měl být už zachráněn, realita je však taková, že ghanský fotbalista Christian Atsu zůstává po ničivém zemětřesení v Turecku stále nezvěstný. Na Twitteru o tom informoval agent jednatřicetiletého záložníka Hataysporu.

Christian Atsu
zdroj: REUTERS autor: Jason Cairnduff

Atsu je nezvěstný od pondělního zemětřesení, které zasáhlo i Sýrii a dosud si vyžádalo přes 11 tisíc obětí. Klub následně uvedl, že bývalý hráč Newcastlu byl z trosek vyproštěn a převezen do nemocnice.

To však dnes popřel agent ghanského reprezentanta Nana Sechere. "Asi si dokážete představit, jak je to pro jeho rodinu zničující. Děláme všechno pro to, abychom ho našli," napsal na Twitteru.

Potvrzení přidal i ředitel Hataysporu Volkan Demirel. "Stále nevíme, kde by mohl být. Nevíme vůbec nic. A nejde o případ, že by ho převezli někam jinam. Zatím ho nevyprostili," citovala ho agentura Reuters.

Atsu přišel do Hataysporu loni v září. Předtím nastupoval za Porto, odkud zamířil do Chelsea, za kterou si však nezahrál a hostoval v Arnhemu, Evertonu nebo Málaze. S Ghanou se představil na mistrovství světa v roce 2014.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články