MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Zlatan je zpátky. Vybojoval dvě penalty, obě proměnil. Druhou panenkovským dloubákem

Po zdravotní pauze se uvedl Zlatan Ibrahimovic po svém. Po zlatanovsku. V zápase proti Portlandu zařídil fotbalistům Los Angeles Galaxy vítězství 2:1 dvěma góly z penalt, přičemž při druhé si zahrál tak trochu na Antonína Panenku.

Zlatan Ibrahimovic proměňuje penaltu a la Panenka
zdroj: ČTK/AP

Ibrahimovic vynechal předchozí dvě utkání kvůli problémům s achilovkou. Při svém druhém startu v nové sezoně zámořské ligy ovšem opět skóroval. V neděli to bylo přesně rok po jeho debutu v MLS, který tehdy okořenil také dvěma góly.

Proti Portlandu si Ibrahimovic obě penalty sám vybojoval. První proměnil v úvodním poločase ránou k tyči, druhou dloubákem v 65. minutě zápas rozhodl. Předtím se prodral do pokutového území mezi třemi obránci.