Zima sledoval jen z lavičky výhru Turína nad Janovem

Italská nejvyšší soutěž začala svým devátým kolem. Na hřišti slavili triumf hráči FC Turín, kteří porazili v předehrávce Janov 3:2. David Zima zůstal na straně vítězů po celé utkání na lavičce.

David Zima
zdroj: ČTK/PA autor: Jonathan Moscrop

Turín, který naplno zabodoval po čtyřech zápasech, se posunul na 10. místo. Janov zůstal předposlední.

Po čtvrt hodině otevřel skóre zápasu hlavou Sanabria, který ještě před přestávkou nahrál na druhý gól Pobegovi.

Po změně stran Destro snížil, ale vzápětí vrátil domácím dvougólový náskok Brekalo. Devět minut před koncem zápas zdramatizovala branka Caiceda, ale vyrovnat už hosté nestihli.

Italská fotbalová liga - 9. kolo:

FC Turín - FC Janov 3:2 (14. Sanabria, 31. Pobega, 77. Brekalo - 70. Destro, 81. Caicedo), Sampdoria Janov - Spezia 2:1 (15. vlastní Gyasi, 36. Candreva - 90.+5 Verde).